در حال نمایش 4 نتیجه

رژ لب جامد

رژ لب جامد آمیتیس با تکنولوژی روز دنیا از مواد اولیه‌ی مرغوب و طبیعی ساخته شده است و با استفاده از رنگدانه‌های طبیعی که در آن به کار رفته شده، همان رنگی را نشان می‌دهد که در محفظه رژ لب مشاهده می‌کنید. این محصول حاوی ویتامین E جهت تقویت لب‌ها و فیلتر ضد آفتاب جهت محافظت در برابر اشعه ماورای بنفش می‌باشد؛ بنابراین می‌توانید بدون نگرانی و در اوج سلامتی از رژ‌های آمیتیس به صورت مداوم و روزانه استفاده نمایید. از دیگر ویژگی‌های این محصول، دوام و ماندگاری بالای آن است. این ماندگاری باعث می‌شود تا این رژلب تا پایان روز بافت یکدست خود را حفظ کرده و روی لب و اطراف آن پخش نشود. این محصول آمیتیس با داشتن 22 طیف رنگ متفاوت، قابل استفاده برای تمامی سلیقه‌ها خواهد بود.

رژ لب مایع بادوام

رژلب مایع دارای ماندگاری بالایی است و هنگام خوردن یا آشامیدن از لب‌ها جدا نمی‌شود. اما اگر لب‌ها را به نحو مناسبی آماده نکنید موجب خشک شدن لب‌ها یا خونی شدن پوست می‌شود. اگر دفعه اولی هست که از رژلب مایع استفاده می‌کنید برخی تکنیک‌ها وجود دارند که می‌بایست بدانید. لب‌ها را با مرطوب کننده لب آماده کنید. رژلب‌های مایع ماندگاری بالایی دارند و می‌توانند لب‌ها را خشک کنند. برای مرطوب نگهداشتن لب‌ها مقداری برق لب با ویژگی مرطوب کنندگی را قبل از رژلب مایع استفاده کنید. به‌دنبال برق لبی باشید که چرب و محافظت کننده باشد، مقدارکمی روشن کننده را در اطراف خط لب بزنید. روشن کننده نور را منعکس و لب‌ها را طبیعی جلوه می‌دهد. دور لب‌ها از کانسیلر استفاده کنید. اگر عرق کنید یا در آب و هوای خیلی گرم یا مرطوب قرار بگیرید، رژلب مایع می‌تواند در نواحی دور لب‌ها خون‌ریزی ایجاد کند. به‌منظور اجتناب از خون‌ریزی روی پوست اطراف لب‌ها مقداری کانسیلر با اسفنج به پوست دور لب بزنید. اگر دوست داشتید از خط لب استفاده کنید. خط لب لازم نیست ولی ممکن است به برجستگی لب‌ها کمک کند. اگر می‌خواهید از خط لب استفاده کنید الان وقتش است. ابتدا لب پایین را پر کنید. برای شروع ابتدا با برس گوشه‌های لب پایین را رژلب مایع بزنید و بعد تمام لب را پر کنید. دو لب را به هم فشار دهید. قبل از حرکت به لب بالا می‌بایست لب پایین را در مقابل لب بالا فشار دهید. (برای انتقال و پخش رنگ در لب بالا). لب بالا را پر کنید. و بعد لب‌ها را بهم فشار دهید. لب‌ها را روی دستمال کاغذی برای ایجاد حالت مات فشار دهید. رژلب مایع ممکن است حالتی براق ایجاد کند اما قرار دادن لب‌ها در یک تکه دستمال کاغذی می‌تواند حالتی مات ایجاد کند. برای تصحیح اشتباهات از گوش پاک کن آغشته به کرم سرد استفاده کنید. رژلب مایع سخت برداشته می‌شود و می‌تواند پوست را خراب کند. مطمئن شوید که اشتباهات را با استفاده از گوش پاک کن آغشته به کرم سرد تصحیح و تمیز کرده‌اید.

رژ لب مدادی

لب‌ها جزء اصلی‌ترین بخش‌های صورت هستند و در بروز احساسات و جذابیت‌های فردی سهم اساسی دارند. رژ لب مدادی آمیتیس علاوه‌بر پوشش دهی بالا، بافت بسیار نرم و سبکی دارد که لب‌ها را صاف و یکدست می‌کند و جلوه نهایی مات دارد. این رژلب رطوبت رسان بوده و از بروز خشکی و پوسته پوسته شدن لب‌ها جلوگیری می‌کند. رژ لب مدادی آمیتیس همچنین در برجسته نشان دادن لب و جذاب شدن چهره‌ تاثیر مثبتی ایجاد می‌‌کند.

مداد لب

با توجه به تجربیات بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای، جای خط لب باید در وسایل آرایشی همه خانم‌ها محفوظ باشد؛ چرا که اگر خط لبی که استفاده می‌کنید دارای بافت و رنگ مناسبی باشد، می‌تواند به‌طور طبیعی لب‌های شما را حجیم‌تر نشان دهد. ضمن این که دوام رژ لب را نیز چندین برابر می‌کند. اما باید توجه داشته باشید که تمام مداد لب‌ها مثل هم نیستند و در هنگام خرید بهتر است مدادی را انتخاب کنید که سر نرم و بافت کرمی و لطیف داشته باشد. یک نمونه از این مداد‌ها، مداد لب آمیتیس می‌باشد. برند آمیتیس در لوازم آرایشی، تضمین کیفیت برای مصرف کنندگان می‌باشد و حس اطمینان را به مشتری القا می‌کند. مداد لب آمیتیس دارای نوک نرم و ظریفی است که به راحتی دور لب کشیده می‌شود و رنگ‌بندی متنوع آن باعث شده است تا برای هر رنگ لب و رژ لبی، بتوانید مدادی متناسب با آن انتخاب کنید و جلوه‌ای مات و جذاب به لب‌های خود بدهید. این محصول همچنین ضد حساسیت بوده و مناسب همه، به خصوص خانم‌های حساس تولید شده است؛ بنابراین حتی باقی ماندن طولانی مدت آن بر‌روی لب، احساس ناخوشایندی برای فرد به وجود نمی‌آورد و در تمام روز به همان شکل اولیه باقی خواهد ماند. آرایش لب یکی از قسمت‌های مهم آرایش صورت است. یکی از نکته‌های مهم در آرایش لب، استفاده از خط لب است.